+90 352 320 34 34

Sosyal Medyada Biz}

Firma Bilgileri

TARİHÇE

Selgaz 1997 yılında LPG otogaz ve LPG Dönüşüm servisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Yirmi yıla yakın süre içerisnde LPG sektöründe bugüne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün en önemli firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Firmamız ilk olarak İtalyan firması olan LOVATO markası ile LPG dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Tek bir ürünle kendini sınırlamayıp, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekleyerek MİMGAZ ve ATİKER markalarının da yetkili bayiliğini aldı.

Yirmi senelik uzman kadromuz ile servisimiz TSE standartlarında yüksek kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde, sektördeki talep ve beklentileri yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşım ile değerlendirip topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde başta LPG dönüşümü başta olmak üzere araç periyodik bakımlarını , motor yağ değişimi, fitre bakımı,egzoz emisyon ölçümü, yazlık-kışlık araç bakımı, akü bakımı,muayene öncesi kontrolleri dahil faaliyet göstermiş olduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

POLİTİKAMIZ

Müşterilerine en güvenilir ürünler ile,en iyi hizmeti sunmak ana ilkemizdir.

YÖNETİM

Müşterilerimizle karşılıklı güven ortamı yaratabilmek, ürün çeşitlerinde yenilik, kalitede öncü ve uygun fiyat ile çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.