+90 352 320 34 34

Sosyal Medyada Biz}

CASTROL MAGNATEC

CASTROL MAGNATEC

CASTROL MAGNATEC’İN HİKAYESİ

Castrol dünya genelinde; otomotiv, endüstriyel, denizcilik, havacılık gibi pek çok konuda  geniş çapta uygulama ve endüstri yelpazesine sahip motor yağları ve yağlayıcı maddeler geliştirmektedir.

80 yılı aşkın süredir, teknoloji odağı ile, - oldukça titiz laboratuvar ve endüstri testlerinden, motorsporlarının son derece rekabetçi dünyasına kadar - en zorlu durumlarda motor yağlarımızı test ettik.

Castrol'ün önde gelen motor yağı markalarından Castrol MAGNATEC, sürücülere harekete geçtikleri andan itibaren  koruma sağlayarak otomobil motorlarını korunmasına yardımcı olmaktadır.  Castrol MAGNATEC akıllı molekülleri sayesinde, motorun kritik parçalarına tutunarak motor aşınmasını azaltmak için özel olarak formüle edilmiştir. 
magnatec-story-promo.jpg
the-story-image_2.jpg

CASTROL MAGNATEC’İN AKILLI MOLEKÜLLERİ

Castrol MAGNATEC'i diğer motor yağlarından tamamen ayıran nokta sahip olduğu akıllı moleküllerdir. Bu ultra rafine bileşenler, her sürüş koşulu süresince ve hatta motor çalışmıyorken bile motorunuzu korur.

Motor durduğunda yağ, kartere geri akar ancak Castrol MAGNATEC'in akıllı molekülleri motorunuza bir mıknatıs gibi tutunarak motoru harekete geçtiği andan itibaren korur.
15 Şubat 2016
520 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN